Hizmetlerimiz Çöp Şutu Temizliği

Çöp Şutu Temizliği

Son yıllarda çok katlı yapılar da evsel atıklarının tahliyesinde çöp şut baca sistemini kullanmaktadırlar. Çok katlı yapılarda kapıcılık hizmetinden zaman ve emek tasarrufu sağlayan bu sistem her bir katta bulunan çöp şut odalarından çöplerin ortak bir baca sistemine bırakılması ve bodrum katta bu çöplerin biriktirilerek tahliye edilmesi sistemine dayanır. Tabi tahliye esnasında baca çeperlerine temas eden atıklar zamanla birikerek bir katman oluşturmakta, bu durumda kötü kokulara neden olmakla birlikte mikrop ve bakterilerin ürediği bir ortam haline gelmektedir.

Çöp şut Baca Temizliği Öncesi

Çöp şut bacalarının her yıl yaz aylarının başlarında çöp şut baca temizliğinde uzmanlaşmış bir firma tarafından temizlenmesi hem koku probleminin hem de olası hastalıkların önüne geçmek adına önem taşımaktadır. Ab teknik hizmetler temizlik şirketleri içerisinde çöp şut baca temizliğini En iyi şekilde yapan firmamız bu temizliği bilindik yöntemlerden farklı olarak özellikli kimyasallar, özel ekipmanlar ve bu konuda eğitim almış tecrübeli personeller ile yapabilmektedir. Bu işlem sonunda kötü kokular ortan kalkmakta, %100 hijyen sağlanmakta, işlem öncesi ve sonrası fotoğraflamalarla yapılan temizliğin ne derece başarılı olduğu işverene raporlanmaktadır.

Eğer sizin de bina ya da apartmanınızda çöp şut baca sistemi var ise Ab teknik temizlik firmaları arasında çöp şut baca temizliğinde uzmanlaşmış firmamızdan referanslarını da içeren detaylı bir teklif almadan temizliğe karar vermeyiniz. Çöp şut baca temizliği için firmamıza başvurmanız durumunda uzman ekiplerimizle yerinde yapacağımız fizibilite ile size en uygun olan çözümü belirleyip uygun bir fiyat teklifi ile size sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak ve size özel çözüm önerilerimiz için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.
 

Çöp Şutu Temizleme

7/24 Bize ulaşabilirsiniz
İstanbul Merkezimiz
Mecidiye Mah.
Fatih Bulvarı
No 413/3
Sultanbeyli/İstanbul
Telefon Numaralarımız
İstanbul: 0216 496 5 630
Ankara: 0850 433 56 30
Antalya: 0242 311 60 66
E-posta Adresimiz
bilgi@abteknik.com.tr

Copright @ 1998 -2015 - AB Teknik Hizmetler Ltd. Şti.

Bu sitede iyzico ile ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp ile ulaş! Hemen ara!