Hizmetlerimiz Gemi,Tekne,Yat Havalandırma Kanalı Temizleme

Gemi,Tekne,Yat Havalandırma Kanalı Temizleme

gemilerin yatların havalandırma kanal temizliği neden yapılır?

Lüks yatlar, yolcu gemileri, yük gemileri  ve Tekneler 

Yaşam alanı içinde ve çevresinde kötü hava kalitesinin neden olduğu sağlık sorunlarının tüm sonuçlarıyla birlikte artması söz konusudur.

Hava kanallarının temizlenmesi bu nedenle denizcilik endüstrisi için bir zorunluluktur. Kanallarınızı zamanında temizleyin ve dezenfekte edin, özellikle şunlar için;

Büyük gemiler

Gemiler

Tekneler

Lüks yatlar

Offshore kanal temizliği

Kanallarınızı zamanında temizleyin ve dezenfekte edin!

Her geminin havalandırma sistemi vardır. Ancak birkaç yıl içinde hava kanalları kirlenir. Filtrelerin değiştirilmesi kanallardan partikül, mantar ve bakterileri önlemek için yeterli değildir.

Hava kanallarının kirli olmasından kaynaklanan yaygın şikayetler;

Kuru, yanan gözler

Alerjik reaksiyonlar ve mukozal tahrişler

Baş ağrısı

Yorgunluk ve konsantrasyon sorunları

Önce sonra

Kanal temizliği ile acı ve hasarı önleyin

Bazı şikayetler, sağlığınızda kalıcı hasara neden olabilir. Kişisel ıstırabın yanı sıra, daha yüksek devamsızlık ve dolayısıyla kar kaybı anlamına da gelir. Bu nedenle kanallar düzenli olarak ve derinlemesine incelenmeli ve temizlenmelidir.

Phi hücresini keşfedin!

PHI Cell, Temizleme ürün yelpazesinde yenidir, PHI, Fotohidroiyonizasyon anlamına gelir. Bu teknoloji, konaklamanızdaki iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için son derece etkilidir.

Phi Cell, klima santralinde bağımsız bir ünite olarak kurulur, oksidanlar hücreden klima sisteminize salınır. Bu oxydaten insanlara, hayvanlara ve bitkilere zararsızdır, ancak yaşam alanında bulunan bakteri ve virüsleri öldürür. N1H1 Grip mantarları gibi virüsler ve bakteriler ve MRSA gibi bakteriler.

En iyi sonuç için Kanal Temizleme Uluslararası

AB teknik hizmetler mükemmel sonuçlar sağlar. Bulunduğunuz yerde ücretsiz bir tanıdık için arayın veya e-posta gönderin. 

Tekne Yat mutfak  davlumbaz  havalandırma kanalları  Neden Temizlenmelidir?

Temiz, yağsız bir Deniz Kadırgası Egzoz Davlumbazı sistemi bir güvenlik ve kanun meselesidir. Ulusal Yangından Korunma Derneği'nin NFPA 96'sı, ticari mutfak egzoz sistemlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Sisteminizin uygun şekilde eğitilmiş, kalifiye ve sertifikalı bir şirket veya kişi tarafından temizlendiğinden emin olun. Pişirme türü ve hacmine göre belirlenen sıklıkta temizlik düzenli olarak yapılmalıdır. Her 3 yılda bir, geminiz için USCG üst taraf muayenesi için Gemi geldiğinde temizliği planlayın. Davlumbazınızı düzenli bir bakım programında temizlemek, davlumbaz yangınlarını önler.

 

Ab Teknik hizmetler olarak tekne,yatçılık endüstrisi için en üst kalitede soğutma, HVAC ve kanal temizleme hizmetleri sağlama konusunda uzmanız. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimizin bu alanda 24 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır ve bu da bizi Türkiye, Kuzey Kıbrıs, Yunanistan, Bulgaristan ve Bulgaristan daki yat sahiplerinin tercihi haline getirmektedir. Kurulum, bakım veya onarım hizmetlerine ihtiyacınız olsun, yatınızın her zaman sorunsuz çalışmasını sağlamak için gereken beceri ve uzmanlığa sahibiz. Yatçılık deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Soğutma

Ab Teknik hizmetler olarak yatınızın lüks ve rahatlama cennetiniz olduğunun bilincindeyiz ve bunu böyle korumanıza yardımcı olmak istiyoruz. Uzman soğutma teknisyenlerinden oluşan ekibimiz, her boyuttaki yatlardaki soğutma sistemleri için birinci sınıf kurulum, bakım ve onarım hizmetleri sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

HVAC
Ab Teknik hizmetler olarak, yatınızın içini konforlu tutmanın teknedeki keyif ve rahatlamanız için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle deneyimli HVAC teknisyenlerimiz her büyüklükteki yatlarda ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için birinci sınıf kurulum, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Havalandırma Kanal Temizliği air duct cleaning

Yatlardaki hava kanalları kir, toz ve pislik nedeniyle hızla tıkanabilir, bu da hava kalitesinin düşmesine ve HVAC sisteminizin verimliliğinin düşmesine neden olabilir. Ab Teknik Hizmetler'in uzman kanal temizleme teknisyenlerinden oluşan ekibi, yatınızın hava kanalları için en üst kalitede temizlik hizmetleri sunarak iç mekan havanızın taze, temiz ve sağlıklı olmasını sağlar.

Çamaşırhane Kanalları Temizliği laudry

Ab Teknik hizmetler olarak, tekneniz, yatınızda bulundan çamaşır makinesi ve kurutma makinalarının havalandırma kanallarının temizliğini bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız

Mutfak Havalandırma Kanal Temizliği galley duct cleaning

Yatlardaki Mutfak davlumbaz kanalları kir, yağ ve pislik nedeniyle hızla tıkanabilir, bu da yangın riskine ve HVAC sisteminizin verimliliğinin düşmesine neden olabilir. Ab Teknik Hizmetler'in uzman kanal temizleme teknisyenlerinden oluşan ekibi, yatınızın hava kanalları için en üst kalitede temizlik hizmetleri sunarak iç mekan havanızın taze, temiz ve sağlıklı olmasını sağlar.

 

 

 

7/24 Bize ulaşabilirsiniz
İstanbul Merkezimiz
Mecidiye Mah.
Fatih Bulvarı
No 413/3
Sultanbeyli/İstanbul
Telefon Numaralarımız
İstanbul: 0216 496 5 630
Ankara: 0850 433 56 30
Antalya: 0242 311 60 66
E-posta Adresimiz
bilgi@abteknik.com.tr

Copright @ 1998 -2015 - AB Teknik Hizmetler Ltd. Şti.

Bu sitede iyzico ile ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp ile ulaş! Hemen ara!