Hizmetlerimiz Gemi,Yat Havalandırma Kanalı Temizleme

Gemi,Yat Havalandırma Kanalı Temizleme

gemilerin yatların havalandırma kanal temizliği neden yapılır?

Lüks yatlar, büyük gemiler ve gemiler

Yaşam alanı içinde ve çevresinde kötü hava kalitesinin neden olduğu sağlık sorunlarının tüm sonuçlarıyla birlikte artması söz konusudur.

Hava kanallarının temizlenmesi bu nedenle denizcilik endüstrisi için bir zorunluluktur. Kanallarınızı zamanında temizleyin ve dezenfekte edin, özellikle şunlar için;

Büyük gemiler

Gemiler

Lüks yatlar

Offshore kanal temizliği

Kanallarınızı zamanında temizleyin ve dezenfekte edin!

Her geminin havalandırma sistemi vardır. Ancak birkaç yıl içinde hava kanalları kirlenir. Filtrelerin değiştirilmesi kanallardan partikül, mantar ve bakterileri önlemek için yeterli değildir.

Hava kanallarının kirli olmasından kaynaklanan yaygın şikayetler;

Kuru, yanan gözler

Alerjik reaksiyonlar ve mukozal tahrişler

Baş ağrısı

Yorgunluk ve konsantrasyon sorunları

Önce sonra

Kanal temizliği ile acı ve hasarı önleyin

Bazı şikayetler, sağlığınızda kalıcı hasara neden olabilir. Kişisel ıstırabın yanı sıra, daha yüksek devamsızlık ve dolayısıyla kar kaybı anlamına da gelir. Bu nedenle kanallar düzenli olarak ve derinlemesine incelenmeli ve temizlenmelidir.

Phi hücresini keşfedin!

PHI Cell, Temizleme ürün yelpazesinde yenidir, PHI, Fotohidroiyonizasyon anlamına gelir. Bu teknoloji, konaklamanızdaki iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için son derece etkilidir.

Phi Cell, klima santralinde bağımsız bir ünite olarak kurulur, oksidanlar hücreden klima sisteminize salınır. Bu oxydaten insanlara, hayvanlara ve bitkilere zararsızdır, ancak yaşam alanında bulunan bakteri ve virüsleri öldürür. N1H1 Grip mantarları gibi virüsler ve bakteriler ve MRSA gibi bakteriler.

En iyi sonuç için Kanal Temizleme Uluslararası

AB teknik hizmetler mükemmel sonuçlar sağlar. Bulunduğunuz yerde ücretsiz bir tanıdık için arayın veya e-posta gönderin.

 

 

 

 

 

Gemi Yat mutfak  davlumbaz  havalandırma kanalları  Neden Temizlenmelidir?

Temiz, yağsız bir Deniz Kadırgası Egzoz Davlumbazı sistemi bir güvenlik ve kanun meselesidir. Ulusal Yangından Korunma Derneği'nin NFPA 96'sı, ticari mutfak egzoz sistemlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Sisteminizin uygun şekilde eğitilmiş, kalifiye ve sertifikalı bir şirket veya kişi tarafından temizlendiğinden emin olun. Pişirme türü ve hacmine göre belirlenen sıklıkta temizlik düzenli olarak yapılmalıdır. Her 3 yılda bir, geminiz için USCG üst taraf muayenesi için Gemi geldiğinde temizliği planlayın. Davlumbazınızı düzenli bir bakım programında temizlemek, davlumbaz yangınlarını önler.

 

AB teknik hizmetler gemi robotik havalandırma kanalı temizliğinde  uzmanlaşmıştır. İş için özel olarak formüle edilmiş en üst düzey endüstriyel robotik temizleme cihazları  ve kimyasalları kullanıyoruz, böylece işi ilk seferinde doğru yapıyoruz. Sizin göremediğiniz  yerleri temizliyoruz.

 

Gemi Yat  Davlumbaz ve Egzoz Sistemlerini NFPA 96 standartlarına göre endüstri standartlarına göre temizliyoruz.

 

Büyükten Küçüğe  gemi, yat  Davlumbazlarını  ve Egzozları  robotik yöntemle temizliyoruz

NFPA 96 standartlarına göre temizlik yapıyoruz. Gemi yat ekipmanlarınızı koruyor ve iş bitiminde temizlik yapıyoruz, böylece bizim temizliğimizden sonra mutfağınız çalışmaya hazır hale geliyor. Havalandırma borusu kanalını, fanları, filtreleri, yağ tutucuları ve ansul nozzellerini temizliyor ve işimiz bittiğinde davlumbazı cilalıyoruz. Davlumbazınızı düzenli bir bakım programında temizlemek, Gale gresi yangınlarını önler. Her Davlumbaz, pişirme hacmine bağlı olarak farklı sıklıkta temizlenir.

 

erişilebilir tüm alanları ve havalandırma boruları, güverte havalandırma deliğinden aşağıya ve davlumbazdan  yukarıya ve Güverteye kadar temizlenir.

Fanların içten ve dıştan çıkarılması ve temizlenmesi gerekir.

Doğrudan güverte havalandırma açıklığını çevreleyen metal, egzoz fanlarından çıkan gresin kalmaması için temizlenir ve durulanır.

Yardımcı ekipman silinir

Kadırgayı paspaslayarak zeminin tamamen temizlenmesi

Yeni temizlenen kaputta verilen Tamamlama Sertifikası

Müşteri tarafından istenirse fotoğraflardan önce ve sonra dijital

7/24 Bize ulaşabilirsiniz
İstanbul Merkezimiz
Mecidiye Mah.
Fatih Bulvarı
No 413/3
Sultanbeyli/İstanbul
Telefon Numaralarımız
İstanbul: 0216 496 5 630
Ankara: 0850 433 56 30
Antalya: 0242 311 60 66
E-posta Adresimiz
bilgi@abteknik.com.tr

Copright @ 1998 -2015 - AB Teknik Hizmetler Ltd. Şti.

Bu sitede iyzico ile ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp ile ulaş! Hemen ara!